DD VR - TV. Wijdewormer 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 15 oktober
0
WIJDEWORMER 1
4
DE BERK 2
0
WARMENHUIZEN 4
0
DE ZEEVANGSPELERS 1
3
WARMENHUIZEN 3
1
BAKKUM 1
2
ASSUMBURG 2
2
DE SPATTER 1
Vrijdag 8 oktober
3
DE ZEEVANGSPELERS 1
1
DE SPATTER 1
4
DE BERK 2
0
BAKKUM 1
2
WIJDEWORMER 1
2
WARMENHUIZEN 3
2
WARMENHUIZEN 4
2
ASSUMBURG 2
Vrijdag 24 september
2
WARMENHUIZEN 4
2
BAKKUM 1
1
DE ZEEVANGSPELERS 1
3
WARMENHUIZEN 3
3
WIJDEWORMER 1
1
DE SPATTER 1
4
DE BERK 2
0
ASSUMBURG 2

Wedstrijdschema

T.V. De Zeevangspelers 1
VR17DD01
Uit
22-10-2021 19:30
Nr. 13631662
Baansoort: Roodzand kunstgras
T.V. Warmenhuizen 4
VR17DD01
Uit
29-10-2021 19:00
Nr. 13677495
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BERK 2440015115
2.WARMENHUIZEN 3422010610
3.WIJDEWORMER 14121797
4.ASSUMBURG 240316106
5.WARMENHUIZEN 43030666
6.BAKKUM 141126106
7.DE ZEEVANGSPELERS 13102575
8.DE SPATTER 140135115