HD ZO - TV. Wijdewormer 1

2e klasse Heren Dubbel Zondag

4e in poule 2e klasse Heren Dubbel Zondag

Uitslag

Zondag 17 oktober
2
KZTV 1
2
ABBEKERK 1
3
SLUIS I-SLOOTDORP 1
1
WIJDEWORMER 1
4
JULIANADORP 1
0
ST. PANCRAS 1
2
CASTRICUM 1
2
KOEDIJK 1
Zondag 10 oktober
1
CASTRICUM 1
3
KZTV 1
4
WIJDEWORMER 1
0
ST. PANCRAS 1
2
KOEDIJK 1
2
ABBEKERK 1
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
JULIANADORP 1
Zondag 3 oktober
0
KZTV 1
4
KOEDIJK 1
0
ST. PANCRAS 1
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
Zondag 26 september
3
WIJDEWORMER 1
1
KZTV 1
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
ABBEKERK 1
4
KOEDIJK 1
0
JULIANADORP 1
4
CASTRICUM 1
0
ST. PANCRAS 1
Zondag 19 september
3
JULIANADORP 1
1
CASTRICUM 1
0
KZTV 1
4
SLUIS I-SLOOTDORP 1
0
ST. PANCRAS 1
4
KOEDIJK 1

Wedstrijdschema

Z0HED01
T.V. Castricum 1
Thuis
24-10-2021 09:30
Nr. 13645296
Baansoort: Roodzand kunstgras
Z0HED01
Koedijker Tennisvereniging 1
Thuis
31-10-2021 10:00
Nr. 13680920
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (4e in poule 2e klasse Heren Dubbel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLUIS I-SLOOTDORP 1550019119
2.KOEDIJK 1532016416
3.CASTRICUM 14112888
4.WIJDEWORMER 13201848
5.JULIANADORP 14202797
6.KZTV 151136146
7.ABBEKERK 13021484
8.ST. PANCRAS 150050200