Wijdewormer 3

1e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 1e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 15 oktober
4
DE ZEEVANGSPELERS 1
0
WOGNUM 1
4
LIMMEN 1
0
NIEDORP 1
2
JULIANADORP 1
2
DE BERK 1
4
DE HULSTENAAR 1
0
WIJDEWORMER 3
Vrijdag 8 oktober
2
DE BERK 1
2
WOGNUM 1
1
JULIANADORP 1
3
DE ZEEVANGSPELERS 1
4
LIMMEN 1
0
DE HULSTENAAR 1
3
NIEDORP 1
1
WIJDEWORMER 3
Vrijdag 1 oktober
2
DE ZEEVANGSPELERS 1
2
DE BERK 1
Vrijdag 24 september
3
JULIANADORP 1
1
WIJDEWORMER 3
3
DE BERK 1
1
DE HULSTENAAR 1
4
LIMMEN 1
0
WOGNUM 1

Wedstrijdschema

VR17HED03
T.V. De Zeevangspelers 1
Thuis
22-10-2021 19:15
Nr. 13622260
Baansoort: Roodzand kunstgras
VR17HED03
T.V. Wognum 1
Thuis
29-10-2021 18:45
Nr. 13635846
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (7e in poule 1e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LIMMEN 1431014214
2.DE ZEEVANGSPELERS 1422011511
3.DE BERK 15131101010
4.DE HULSTENAAR 14202888
5.JULIANADORP 14112797
6.NIEDORP 13201666
7.WIJDEWORMER 341035115
8.WOGNUM 140133133