Vrijdag HD 17 + Wijdewormer 1

Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 15 oktober
3
ATC-BUITEN 1
1
DUINVLIET 1
4
HOOFDDORP 1
0
WIJDEWORMER 1
2
`T WOUD 1
2
VAN NISPEN 1
1
ABCOUDE 1
3
RUINE VAN BREDERODE 1
Dinsdag 12 oktober
4
HOOFDDORP 1
0
VAN NISPEN 1
Vrijdag 8 oktober
1
`T WOUD 1
3
HOOFDDORP 1
4
VAN NISPEN 1
0
WIJDEWORMER 1
4
ATC-BUITEN 1
0
ABCOUDE 1
4
DUINVLIET 1
0
RUINE VAN BREDERODE 1
Vrijdag 24 september
3
VAN NISPEN 1
1
ABCOUDE 1
1
`T WOUD 1
3
RUINE VAN BREDERODE 1
4
DUINVLIET 1
0
HOOFDDORP 1
4
ATC-BUITEN 1
0
WIJDEWORMER 1

Wedstrijdschema

VR17HED01
Abcouder L.T.C. 1
Thuis
22-10-2021 19:15
Nr. 13624539
Baansoort: Roodzand kunstgras
LTC Ruïne van Brederode 1
VR17HED01
Uit
29-10-2021 19:00
Nr. 13666348
Baansoort: Gravel

Poule stand (8e in poule Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ATC-BUITEN 1440015115
2.DUINVLIET 1430113313
3.HOOFDDORP 1530211911
4.VAN NISPEN 15212101010
5.RUINE VAN BREDERODE 14301979
6.ABCOUDE 141036106
7.`T WOUD 140134124
8.WIJDEWORMER 140040160

Team nieuws

Toon al het nieuws